HAKKIMIZDA


Biz Kimiz..?Andezittasi.org web sitesi Taşyap Madencilik İnş San ve Tic Ltd Şti ne ait Andezit taşı satış ve uygulama hizmeti veren web sitesidir. Andezit Taşı sektöründe faliyetlerine devam eden Şirketimiz Andezit Taşı 'nı gerek fabrika , gerekse adres teslimi müşterilerine sunmaktadır. Şirketimiz Andezit Taşı satışı ile kalmayıp andezit yer ve duvar kaplama projelerinizde anahtar teslim uygulama hizmetleri de vermektedir. Andezit taşları Granit Küp Taşı ve Bazalt Küp Taş ları ile birlikte de kullanılmaktadır. Sayısız referansa imza atan şirketimiz Andezit Taşı projelerini gününde ve zamanında fen ve sanata uygun bir şekilde yapıp teslim etmeyi kendine bir prensip haline getirmiştir. Ülkemiz genelinde en çok tercih edilen renk gül pembe ( Gül Kurusu ) Andezit Taşı Ankara ilimizde üretilmektedir. Uzman ekip ve ustalara sahip olan firmamız Andezit Taşı projelerinde üretmiş olduğu ürünleri ağağıda sıralamış bir kaç ilimize Başta Ankara olmak üzere İstanbul , İzmir , Antalya ve Konya gibi vb bir çok ilimizde . Andezit Taşı satış ve Uygulama döşeme hizmetleri vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz ürünler aşağıda ki gibidir.


1 - Andezit Plak Taşı
2 - Andezit Bordür Taşı
3 - Andezit Oluk Taşı
4 - Andezit Küp Taşı
5 - Andezit Çarpma Taşı
6 - Gül pembe Andezit Taşı
7 - Gri Andezit Taşı
8 - Sıfır Mucartalı Andezit Taşı
9 - Kalem Uçlu Mucartalı Andezit Taşı

Andezit Taşı projelerinde birinci sınıf malzeme ve yine birinci sınıf uygulama hizmetini kendine prensip kılan Taşyap Madencilik müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur.

Yapılarımızın yanlarına ve yol kenarlarına kullanılan bazalt bordür taşları Limonluk , Yol bordurü , Karayolu Bordürü ve yol ayırma bordürü ebatlarının yanı sıra refüj bordürü ve asfalt bordür taşı olarak kullanılmaktadır.VİZYON

En değerli ve benzeri olmayan kaynağımız olan insan gücü ve yeteneklerini en üst düzeyde kullanarak,insan emeğine duyduğumuz saygıyı kazanımlarımızla birleştirip tüm paydaşlarımızı memnun edecek,toplam kalite yönetim bilinci ile hareket ederek yapmış olduğumuz çalışmalarda maksimum seviyede başarı elde etmek ve kalitemizi yapacağımız yeni projelerde daha kaliteli ve deneyimli hale getirmek.MİSYON

Müşteri ve takım memnuniyetini üst düzeyde tutacak donanım sistemleri ile kuruluşumuzdan bu yana iş dünyasında ilişki halinde olduğumuz kişi/kurumların memnuniyet oranını %100 ün üzerine çıkarmaktır.

Andezit Plak Taşı

Andezit plak ve,Andezit Bordür Taşı yapıların vazgeçilmezlerindendir. Andezit taşı satış ve uygulama hizmetleri vermekteyiz.