Andezit Bordür


Andezit Bordür Taşı Hakkında


Andezit Bordür Taşı : Andezit Bordür Taşı Gül ve gri renkli olanı Ankara ilimizde üretilmektedir. Andezit Bordür taşı her yapıda kullanılabilecek doğal taş cinsidir. Kısaca Andezit taşını her yerde kullanmanız mümkündür. Andezit taşı ölçüleri aşağıdaki gibidir.

Andezit Bordür Taşı : 10x15x50 Andezit bordür taşı bahçe bordür ve limonluk bordür olarak bilinmektedir. Pahlı ve pahsız olarak tercih edilen Andezit Bordür taşı bahçe içi yollarda kullanılır.

Andezit Bordür Taşı : 10x20x50 Andezit Bordür site içi yollarda tercih edilen doğal bordür taşlarından bir tanesidir.

Andezit Bordür Taşı : 15x25x50 Bordür taşı karayolu yol bordür olarak kullanılır. Bordür taşı karayollarında hem şıklık hemde yol ayırmak içinde gerek kavşak gerek kaldırım kenarlarında kullanılır.

Andezit Bordür standart ebatlarını yukarıda bilginize sunmuş bulunmaktayız. Andezit bordür taşları kesme bordür taşlardandır.

Birazda Konya ilimizden bahsedelim mevlana şehrimiz olarak bildiğimiz Konya ilimizde gri Andezit taşı üretilmektedir. Konya iç Anadolu bölgemizde bulunan illerden birisi Konyanın bir çok sokakları doğal taşlarla kaplıdır. Konya mevlana türbesi etrafını süsleyen granit taşları andezit taşı ile güzel uyum sağlamış oldukca hoş bir görünüm kazanmış.

Ankara , Kayseri , Uşak , Manisa


Andezit Bordür Taşı


Andezit Ürün Teslimi

Andezit ürün temini hizmetimizde gerek fabrika temini , gerekse adres teslim hizmetimizde sizin belirlediğiniz adrese teslim edilmektedir. Adres tesliminde taş ve nakliye firmamıza ait olmaktadır.


Andezit Anahtar teslim

Anahtar teslim uygulama hizmetimizde şirketimize ait olan kalemler Andezit taşı , Nakliye , Kum , Çimento , İşçilik , İş Makinası Şantiya firmamıza ait olmaktadır.

 

Andezit Bordür Taşı

Andezit Bordür Taşı

Andezit Plak Taşı

Andezit plak ve,Andezit Bordür Taşı yapıların vazgeçilmezlerindendir. Andezit taşı satış ve uygulama hizmetleri vermekteyiz.